Cups

1st Round

2nd Round

3rd Round

4th Round

5th Round

6th Round

Quarter Final

Semi-Final

Sun 10 Sep
7
Banchory Bulls*
1
Stonehaven YFC*
Milton of Crathes
Sun 10 Sep
0
Colony Colts FC
12
Banks o’ Dee Albion
Davidson Park
Sun 10 Sep
10
Colony Park*
0
Formartine United YFC*
Colony Park
Sun 10 Sep
P
Deveronvale*
P
Middlefield City
Banff
Sun 10 Sep
1
Fraserburgh Link-Up YFC*
6
Northstar CFC*
Fraserburgh
Sun 10 Sep
5
Glentanar CFC*
2
Huntly FCY,
Woodside Sports Complex
Sun 10 Sep
0
Hermes Bridge of Don*
10
Dyce BC*
Potterton
Sun 10 Sep
0
Middlefield Wasps SC*
11
Westdyke CC*
Denmore
Sun 10 Sep
2
Mintlaw BC*
6
West End Reds*
Mintlaw
Sun 10 Sep
2
Peterhead BC*
2
Culter Alba*
Peterhead
Sun 10 Sep
0
Portlethen United
3
Donside CFC*
Portlethen Academy
Sun 10 Sep
P
Thistle YFC Dons*
P
Banchory Lions
Garioch Centre
Sun 10 Sep
7
Cove Revolution*
4
Portlethen SC*
Lochside Academy
Sun 10 Sep
6
Clachnacuddin A
2
Northstar City*
Sun 10 Sep
0
Deveronvale Reds*
3
Clachnacuddin B
Banff
Sun 10 Sep
1
Middlefield United
6
Westdyke Thistle*
Denmore
Sun 10 Sep
18
Cove Thistle*
0
West End Dons*
Lochside Academy
Sun 17 Sep
5
Mormond Thistle*
1
Ellon Meadows*
New Pitsligo
Sun 17 Sep
6
Mormond Thistle Stags*
4
Blackburn FC*
New pitsligo
Sun 8 Oct
1
Cove Revolution*
1
Westdyke Thistle*
Lochside Academy
Sun 8 Oct
4
Deveronvale*
0
Clachnacuddin B
Banff
Sun 8 Oct
5
Mormond Thistle*
12
West End Reds*
New Pitsligo
Sun 8 Oct
4
Thistle YFC Dons*
3
Northstar CFC*
Inverurie CC
Sun 8 Oct
6
Westdyke CC*
1
Cove Thistle*
lawsondale
Sun 8 Oct
10
Banks o’ Dee Albion
0
Donside CFC*
Spain Park
Sun 29 Oct
5
Clachnacuddin A
2
Mormond Thistle Stags*
Sun 29 Oct
0
Fort William
4
Banchory Bulls*
Sun 29 Oct
0
Culter Thunder*
15
Dyce BC*
Cults Academy
Sun 5 Nov
2
Colony Park*
2
Glentanar CFC*
Colony Park
Sun 5 Nov
1
Culter Alba*
2
CBC Hilton*
Maryculter
Sun 5 Nov
3
Banks o’ Dee Albion
1
Dyce BC*
Spain Park
Sun 5 Nov
4
Deveronvale*
2
Clachnacuddin A
Banff
Sun 5 Nov
9
Westdyke CC*
0
Westdyke Thistle*
Lawsondale
Sun 12 Nov
5
CBC Hilton*
2
West End Reds*
New Advocates Park
Sun 12 Nov
0
Thistle YFC Dons*
0
Glentanar CFC*
Garioch Centre
Sun 26 Nov
1
East Fife Community FC
3
Deveronvale*
Sun 26 Nov
6
Lochend FA
0
Banchory Bulls*
Sun 26 Nov
4
CBC Hilton*
2
Bridge of Earn
New Advocates Park
Sun 26 Nov
2
Banks o’ Dee Albion
4
Westdyke CC*
Spain Park
Sat 9 Dec
4
Sons of Struth
2
Thistle YFC Dons*
Sun 10 Dec
5
Airdrie Pumas
0
Deveronvale*
Sun 10 Dec
4
Westdyke CC*
1
Gairdoch United FC
Lawsondale
Sun 14 Jan
0
CBC Hilton*
1
Holytown Colts FC
New Advocates Park
Sun 28 Jan
10
Westdyke CC*
0
Montrose Youth
Lawsondale
Sun 4 Feb
2
Westdyke CC*
1
Hutchison Vale
Lawsondale
Sun 10 Mar
4
Lochend FA
0
Westdyke CC*
Ainsley Park

*The Aberdeen & District Juvenile Football Association teams

The Aberdeen & District Juvenile Football Association newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe